עבודות באיזור מגורייך

ארגז רוח מאלומיניום

ארגז רוח מאלומיניום

חג בגג - ציפוי ארגז רוח מאלומיניום

חברת חג הינה הגורם המקצועי המוביל בישראל בתחום ציפוי ארגז רוח מאלומיניום. ארגז רוח הינו השם המקצועי לאותה מסגרת עץ המעטרת את מעטפת מרבית גגות הרעפים בישראל. מעטפת עץ זאת נוטה לשחיקה מתמדת, דבר המצריך תחזוקה שוטפת של בעלי מקצוע בתנאי עבודה קשים (עבודה בגובה). התחזוקה כוללת שיוף וצביעת העץ לצד תיקון וחידוש העץ באזורים הפגועים. חג בגג הייתה חלוצת הפתרון לנושא בישראל, בדמות תהליך ציפוי ארגז רוח מאלומיניום, שמבטל את הצורך בתחזוקה מתמדת של הארגז, וכל זאת בעלות אטרקטיבית לכל כיס.

ציפוי ארגז רוח מאלומיניום - למה זה חשוב?

כיום נבנה החלק הארי של ארגזי הרוח מבטון, דבר המבטל את הצורך בתחזוקה שוטפת. עם זאת בשנים עברו נבנו כלל ארגזי הרוח מעץ, דבר שגרר תהליכי שחיקה קשים בשל פגעי הזמן ומזג האוויר. פתרון ציפוי ארגז רוח מאלומיניום, שמציגה חג בגג, מבטל את הצורך בתחזוקה השוטפת, הנדרשת אחת לשנתיים לערך, וכל זאת מבלי לפגום כהוא זה ביופי ובעיצוב הגג.

ציפוי ארגז רוח מאלומיניום - למי זה מתאים?

לכל בעל גג רעפים עם ארגז רוח מעץ.

כאמור, גג רעפים המעוטר בארגז רוח מעץ הינו פתרון הקירוי המוביל בבתים ובמבנים בישראל. משנת 1992 ביצעה חג בגג תהליך ציפוי ארגז רוח מאלומיניום עבור אלפי בתים ומבנים בישראל, דבר שאפשר לבעליהם להגיד לתחזוקה השוטפת שלו פעם אחת ולתמיד "שלום".

ציפוי ארגז רוח מאלומיניום - איך זה עובד?

ציפוי האלומיניום מתלבש באופן מושלם על ארגז הרוח הבנוי עץ. צבע האלומיניום מדמה גוונים של "עץ", דבר המאפשר לשמור על מראהו הטבעי של הבית תוך השגת התאמה מושלמת.

מעוניינים בציפוי ארגז רוח מאלומיניום| ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום || מחיר אטרקטיבי |


 


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
כתובת:
Captcha