פירוק והטמנת אסבסט כחוק

מה לא כתבו על נזקי האסבסט, כולם כבר יודעים הכל, שאסבסט מזיק לבריאות, שלא כדאי לחיות ולגדל ילדים ליד מבנים עם אסבסט, אבל האם אתם עושים עם זה משהו? האם אתם עושים זאת נכון? האם הטיפול באסבסט נעשה כחוק?

אנחנו כאן כדי להקל לכם על החיים, לשפר אותם ולעשות את העבודה הקשה במקומכם.

חוק האסבסט אומר, בגדול, שעד שנת 2021 צריך לפרק את כל האסבסט. העובר על החוק צפוי לעמוד לדין, כן, זה חמור, אז למה לדחות?

איך לבחור חברה לפירוק, פינוי והטמנת אסבסט?

אם תחפשו חברה לפירוק אסבסט באינטרנט, תקבלו הרבה תוצאות לחברות שישמחו לפרק לכם את גג האסבסט אבל המלצתנו היא לבדוק טוב לפני שאתם מחליטים. במקרה הזה, לא רק המחיר קובע. פירוק האסבסט דורש חברה אשר יש לה את כל האישורים לפינוי אסבסט מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

יש להתחשב בגורמים נוספים כגון:

האם החברה מאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה?
האם יש לחברה ביטוח מספק?
ממתי החברה קיימת?
האם היא יכולה לעמוד בלוחות הזמנים הצפוף שלכם לביצוע העבודה?
האם יש לה פתרונות קירוי לאחר פירוק גג האסבסט? ואלו פתרונות קירוי?
האם היא נותנת אחריות על קירוי הגג? ולכמה זמן?
האם תקבלו מענה מספיק מהיר שתצטרכו?
האם היא לוקחת את האסבסט להטמנה? הטמנת אסבסט היא חלק חשוב לאחר פירוקו ויש לשלוח אותו למטמנת אסבסט מורשת.

אם תפנו לחברה רצינית שנותנת לכם מענה על הפרמטרים האלו: פינוי אסבסט בצורה בטיחותית, קירוי הגג בצורה מקצועית ועמידה בלוחות הזמנים, תוכלו לעשות זאת בראש שקט מתוך הבנה שאתם נמצאים בידיים טובות.

החלפת גג אסבסט עם חברת "חג בגג" היא פעולה יחסית פשוטה ולא מאוד יקרה, מה גם שלבריאות שלכם אין מחיר. צוות המומחים של חג בגג יגיע לתת לכם יעוץ.

מחיר פירוק האסבסט וקירוי הגג מחדש תלוי בגודל הגג שברשותכם, בהיקף העבודה הנדרשת ובצרכים שלכם .

ברוב המקרים, תוך יום אחד בלבד, הסיפור הזה יכול להיות כבר מאחוריכם.

איך זה עובד?

לאחר פגישה עם יועץ האסבסט שלנו ,מדידת הגג ובחירת קירוי המתאים במיוחד לצרכים שלכם , אנו מגישים בקשה למשרד להגנת הסביבה לפירוק האסבסט, לאחר קבלת ההיתר אנו מגיעים לבצע את עבודת פירוק האסבסט וקירוי הגג, כל העבודה מבוצעת תחת ביקורת קפדנית של מפקח אסבסט מוסמך, אשר מוודא שפעולת פירוק ופינוי האסבסט מתבצעת באופן תקין, לאחר פירוק האסבסט אנו שולחים את האסבסט להטמנה במטמנה אשר מורשת על ידי המשרד להגנת הסביבה.

מה לגבי קירוי הגג?

במידה ואתם שוקלים התקנת גג חדש במקום גג האסבסט, יהיה עליכם להתחשב בכמה פרמטרים חשובים ושונים כגון גודל הגג, מיקום הגג ורמת הבידוד בפני חום וקור.

ישנם חומרים שנחשבים למבודדי חום איכותיים ביותר, כך שלא תצטרכו לסבול מחום עז בבית שלכם. במקרה זה כדאי לכם לשקול קירוי הגג בפאנל מבודד.

פנאל מבודד נחשב לבנייה ירוקה, הוא ידידותי לסביבה עם רמת בידוד גובהה החוסכת קירור בקיץ וחימום בחורף מה שמביא לחיסכון גדול באנרגיה.

התוצאה היא גימור נקי אסתטי ומודרני, הפאנל מגיעה במגוון גוונים: לבן, אדום, טרה קוטה ואפור.

חוץ מפאנל מבודד ישנם חומרי קירוי נוספים כגון: איסכורית {קירוי זה מתאים גם להתקנת מערכת סולארית על גבי הגג שלכם}, רעפי חרס, לוחות בטון גליים, רעפי רב רעף, רעפי שינגלס {לוחות מתכת דמויי רעפים} ועוד…

חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע עם ניסיון שיוכל להנחות אותכם ולעזור לכם לבחור קירוי המתאים לגג שלכם.

לסיכום, חברת חג בגג עוסקת בפינוי גגות אסבסט והתקנת גגות חדשים בקיבוצים, מושבים, מפעלים, מבנה תעשייה, לולים, רפתות, בתים פרטיים מזה כ-30 שנה.

תתקשרו עוד היום לקבל יעוץ והצעת מחיר מהמומחה שלנו לפירוק גג האסבסט וקירוי הגג מחדש.

נשמח לתת לכם יעוץ בחינם, תתקשרו אלינו ואחד המומחים שלנו ידבר איתכם.

חברת חג בגג הינה קבלן מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה בתחום פינוי אסבסט ומומחית בהחלפת גגות אסבסט, תוך עמידה בתקנים הנדרשים. חג בגג היא אחת החברות המובילות בארץ לפינוי והטמנת גגות אסבסט. לקבלת פרטים, הצעת מחיר וייעוץ בנושא פינוי אסבסט, התקשרו:
1-800-350-380 / 09-8788611

דילוג לתוכן